Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Другокурсниці факультету журналістики ЗНУ взяли «Bastion»

Другокурсниці факультету журналістики ЗНУ взяли «Bastion»

25.03.2013 11:09 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

22 березня в нашому місті відбувся фінал чемпіонату з реклами і зв’язків із громадськістю «Bastion championship». Серед восьми заявлених команд право поборотися за головний приз у фінальному етапі вибороли лише чотири команди – «АрбуZ», «ПРспектива», «3+2» та «ReDoSiDoRe–Company». Переможцем чемпіонату стала команда «ПРспектива», до складу якої увійшли студенти факультету журналістики ЗНУ.

За умовами конкурсу перемогу мала отримати та команда, яка найбільш якісно і професійно впорається з п’ятьма поставленими завданнями: розробити короткий бізнес-план свого майбутнього PR-агентства (або рекламного), створити рекламний відеоролик, розробити друковану рекламу, розробити PR-кампанію із подальшою реалізацією одного піар-заходу, презентувати кращу дизайнерську ідею інтер'єру для пабу.
Команди повинні були вразити суддівську колегію, до складу якої увійшли представники адміністрації пабу «Bastion», директори провідних рекламних агентств, а також PR- менеджери.
Команда «ПРспектива», до складу якої увійшли студентки факультету журналістики ЗНУ Ая Андрух, Марина Вишняк, Дар’я Хижняк, Аліна Назар’єва та Анастасія Грищенко, виконали поставлені завдання на найвищому рівні. Як зазначають самі дівчата, конкурс їм дуже сподобався, а участь у ньому дала їм величезний досвід роботи в команді.

Дарина Волкова,
член прес-служби факультету журналістики