Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітали представники посольства Республіки Польща в Україні

До ЗНУ завітали представники посольства Республіки Польща в Україні

28.03.2013 15:41 Все Факультети Журналістики Економічний факультет Історичний факультет Філологічний факультет Наукова бібліотека ЗНУ Відділ міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами

28 березня до Запорізького національного університету завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні пан Генрік Літвін та Генеральний консул Республіки Польща у м. Харків пан Ян Гранат.

На зустріч із представниками посольства Республіки Польща завітали перший проректор ЗНУ, доцент, кандидат юридичних наук Олександр Бондар, проректор з наукової роботи, професор, доктор технічних наук, академік АН Вищої школи України, Заслужений діяч науки і техніки України Віктор Грищак, начальник відділу міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами Олена Тупахіна та директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова. Також участь у заході взяли викладачі та студенти економічного, історичного та філологічного факультетів ЗНУ.
Мета візиту представників посольства до ЗНУ - обговорення можливостей подальшого розвитку співробітництва між нашим університетом і вищими навчальними закладами та установами Республіки Польща.
Перший проректор Олександр Бондар привітав поважних гостей у стінах нашого університету та зазначив, що ЗНУ вже досить давно підтримує тісні зв’язки з Республікою Польща та з університетами цієї країни зокрема. Також він підкреслив, що за статистикою академічної мобільності студентів ЗНУ саме Польща займає лідируючі позиції.
Надзвичайний і Повноважний Посол Генрік Літвін підкреслив, що сьогодні найважливішим завданням у рамках співробітництва ЗНУ з навчальними закладами Республіки Польща є розвиток програм подвійних дипломів, обміну студентами та організація проходження стажування.
Наприкінці заходу студенти отримали можливість поставити гостям запитання. Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар подякував гостям університету за візит та презентував ювілейну книгу «Запорізький національний університет: історія і сучасність», а також фотоальбом зі світлинами нашого вишу. У свою чергу, Посол та Генеральний консул подарували університету карту Республіки Польща та польські книги.
Також представники посольства Республіки Польща відвідали Регіональний центр європейської інтеграції ЗНУ, де ознайомилися з виставкою польської літератури з фондів Наукової бібліотеки ЗНУ, а також виставкою літератури про Запорізький край.

Олена Ярошенко

Схожі новини