Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відсвяткували Міжнародний день театру

На факультеті СПП відсвяткували Міжнародний день театру

28.03.2013 11:49 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Акторська майстерність

27 березня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відсвяткували Міжнародний день театру. Студенти спеціальності «Театральне мистецтво» підготували яскравий «капусник».

Свято пройшло невимушено та весело! Студенти І курсу спробували поглянути на початок свого студентського життя очима власних батьків та друзів. А гостей свята вони почастували справжньою капустою.
Студентам другого року навчання вже, як виявилося, набридло вчитися, тому вони вирішили зайнятися роботою - створити свій театр – Максимально Абсурдний Театр «МАТ». Третьокурсники ж представили свій «сон». Їм «наснилося» життя кафедри акторської майстерності зсередини, що вони й продемонстрували зі сцени.
Майбутні бакалаври порадували глядачів, мабуть, найбільше: вони показали два чудові танцювальні номери – пристрасне танго та чуттєвий ліричний дует. Також представили дві сценки: у першій - уявили себе випускниками, які намагаються влаштуватися на роботу, а в другій – підготували веселе обговорення «сусідськими бабусями» останніх новин із життя викладачів кафедри! На «філософській» ноті завершили капусник студенти V курсу – елегантні дівчата у вечірньому вбранні з таємничими масками на обличчях читали зі сцени вислови та цитати про театр…
Наприкінці свята з вітальними словами та святковими побажаннями зі сцени виступили декан факультету СПП, доцент Ольга Пономаренко та завідувач кафедри акторської майстерності, професор Галина Локарєва. Приємним сюрпризом для студентів став подарунок від деканату – кошик пиріжків із капустою!

Олена Кулініч,
викладач кафедри акторської майстерності