Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультет журналістики ЗНУ завітав відомий журналіст Данило Яневський

На факультет журналістики ЗНУ завітав відомий журналіст Данило Яневський

01.04.2013 11:10 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

28 березня на факультет журналістики Запорізького національного університету завітав заслужений журналіст України Данило Яневський. Історик, письменник, головний редактор, теле- та радіоведучий, – не дивно що на зустріч із цією цікавою людиною зібралося багато студентів.

На початку зустрічі Данило Яневський відразу зазначив, що між студентством і ним існує певна прірва, пов’язана з різницею у життєвому досвіді, пріоритетах, рівні знань та ін. «Ця прірва полягає також і в тому, що я вже 20 років одружений із прекрасною жінкою, яка мене стимулює в житті». Письменник наголосив, що там, де є продуктивна жінка, обов’язково буде продуктивний чоловік, і він може завоювати світ.
Гість зазначив, що радий бути у стінах нашого університету, тому можна бути впевненим, що у його книжці, яку він планує видати в червні, буде кілька слів і від студентів нашого вишу.
Далі пан Данило запросив усіх до діалогу: «Пам’ятайте: немає дурних питань, є дурні відповіді». Гість відповів на запитання щодо української діаспори в Америці, щодо ставлення зарубіжної спільноти до наших співвітчизників, які працюють за кордоном. «Усі спочатку, за браком досвіду, працюють прибиральницями за рубежем. Ті, хто мають можливість, підіймаються по професійній драбині. Я нормально ставлюсь до них». Також пан Данило зазначив, що наші співвітчизники мають за кордоном велику пошану, адже серед них багато професорів, юристів, адвокатів і лікарів. Коли Яневського запитали, що він робив у найтяжчі моменти життя, студенти почули відверту відповідь: «Коли залишив ТСН, я вісім місяців розмовляв із собою, стоячи біля вікна на кухні і дивлячись на Андріївську церкву. Після візиту до психоаналітика я мусив розібратися в собі, мусив прийняти свого бога».
Наостанок Данило Яневський побажав студентам бути розсудливими, у критичних ситуаціях ставити собі запитання: «Мені важливо нав’язати свою точку зору чи зберегти відносити з цією людиною?» Відповідь на це питання допоможе зберегти головні життєві цінності. «З вас не буде людей, якщо ви не приймете в собі те хороше, що у вас є», – такими словами завершився діалог між Данилом Яневським та студентами журфаку.

Марина Галич ,
голова прес-центру факультету журналістики

Фото Михайла Тупікова

Схожі новини