Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики переймають досвід американських викладачів

Студенти факультету журналістики переймають досвід американських викладачів

01.04.2013 09:00 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики майстер-клас

29 березня у рамках міжнародної академічної програми обміну ім. У. Фулбрайта відбулися науково-практичні семінари з журналістики. Їх провели професори американських університетів: Південного Іллінойсу – Стефан Блум, Західно-флоридського – Марк Джеймс, Санкт-клаудського – Джейсон Ліндсі та Флоридського – Скот Фейнштайн.

Модератором заходу виступив викладач кафедри журналістики Юрій Костюк.
Іноземні гості проводять порівняльне дослідження українського політичного та соціального становища, зокрема стандартів української журналістики, із відповідними галузями життя в Сполучених штатах Америки. Тому на семінарі обговорення стосувалося різних аспектів політичного життя, геополітики та пострадянського періоду, а також впливу цих галузей на розвиток журналістики.
Стефан Блум проаналізував політичну ситуацію в колишньому Радянському Союзі, та наслідки розпаду СРСР для країн, які входили до Союзу. Зокрема він зазначив, що дуже важко навіть порівнювати країни, які утворилися внаслідок цього розпаду.
Джейсон Ліндсі під час виступу ознайомив студентів із порядком виборів Президента США, розповів про умови «праймеріз»(попередні вибори), а також проаналізував кілька останніх президентських кампаній в Америці.
Скот Фейнштайн зупинився на питанні ідентифікації особи. Під час майстер-класу студенти намагалися ідентифікувати себе з певним символом чи знаком. Під час останнього майстер-класу Марк Джеймс запропонував присутнім переглянути кілька відеороликів, які продемонстрували способи комунікативного впливу викладача на студентів та особливості взаємодії викладача й аудиторії слухачів.
Кожен із виступів супроводжувався візуальною презентацією матеріалу.
По завершенні кожного майстер-класу аудиторія аплодувала американським професорам, демонструючи своє захоплення та подяку за надзвичайно цікаві лекції.

Ксенія Назаренко

Схожі новини