Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт – студенти економічного факультету ЗНУ

Серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт – студенти економічного факультету ЗНУ

08.04.2013 12:10 Все Факультети Економічний Економічний факультет конкурс перемога

Студенти економічного факультету гідно представили наш виш на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Вони продемонстрували високий рівень знань у багатьох галузях економічних наук, тому отримали дипломи переможців у багатьох номінаціях.

Так, Євген Селютін у конкурсі за напрямком «Транспорт» посів ІІІ місце. У напряму «Інтелектуальна власність» відзначили відразу двох наших студентів: Тетяну Веницьку (ІІ місце) і Дениса Плохотнікова (ІІІ місце). Два диплома ІІІ ступеня вибороли Алла Лейбович і Максим Саватєєв у номінації «Кількісні методи в економіці». ІІ місце здобув Артем Рудницький за напрямом «Фінанси. Грошовий обіг і кредит», а за напрямом «Економіка підприємства та управління виробництвом» він опинився на ІІІ місці. А от у номінації «Банківська справа» диплом І ступеня отримала Олена Комісаренко. За напрямом «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці» студенти ЗНУ знову отримали два дипломи: Олег Андрющенко – ІІ місце та Ярослав Вовк – І місце.
Колектив економічного факультету вітає своїх переможців і зичить їм подальших успіхів у науковій роботі!

Наукове товариство студентів та аспірантів
економічного факультету ЗНУ

Схожі новини