Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ посіла ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови

Студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ посіла ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови

08.04.2013 12:22 Економіко-правничий коледж

27 – 29 березня м. Кам’янець-Подільський гостинно зустрічав з усіх регіонів держави юних шанувальників українського слова – студентів, які брали участь у заключному етапі ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Студентка ІІ курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ спеціальності «Видавнича справа та редагування» Ольга Попова та її викладач Наталія Труш гідно пройшли всі випробування олімпіади з української мови. У результаті Ольга посіла ІІ місце серед 24 учасників із різних куточків України.
ІІІ етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови проходив у стінах одного з наймолодших навчальних закладів міста - Кам’янець-Подільському відділенні Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України. Студентсько-викладацький колектив навчального закладу доклав чимало зусиль для належної організації наукового заходу. Саме тому гості почувалися комфортно, а на згадку їм залишилися не лише екскурсійні світлини, але й приємні спогади.
Наступного року Всеукраїнська олімпіада з української мови буде відбуватися у Вінниці. Без сумнівів, студенти коледжу візьмуть участь у цій олімпіаді і покажуть гарні результати.

Економіко-правничий коледж

Схожі новини