Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ набувають практичних навичок

Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ набувають практичних навичок

08.04.2013 13:51 Економіко-правничий коледж

У підготовці майбутніх журналістів важливе місце займає передбачена навчальними планами практика, під час якої вони готують інформаційні та рекламні матеріали, залучаються до випуску газет, теле- чи радіопередач, вчаться розробляти маркетингові плани.

Цього року студенти Економіко-правничого коледжу спеціальності «Видавнича справа та редагування» мають реальну можливість отримати практичні навички на базі запорізьких ЗМІ – телеканал ТВ-5, радіо «Три», газета «Горожанин», «Улица Заречная», редакції сайтів «Запорожское время» та «Репортер», а також прес-центр ЗНУ.
«Ми проходимо практику без відриву від навчання, тобто безпосередньо в редакції знаходимося один день на тиждень. За один день стати справжнім професіоналом не можна, а ще треба і навчання не запускати. Це нелегко, але дуже цікаво і корисно для нас як для майбутніх професіоналів», - поділилася своїми враженнями староста групи Олександра Льовіна.
«Протягом проходження практики ми навчаємося редагувати тексти, знайомимося з роботою запорізьких видавництв. Окрім того, велику увагу ми приділяємо збору та обробці інформації, пишемо матеріали, розробляємо сценарії програм», - розповіла студентка цієї ж спеціальності Анастасія Попова.
Протягом практики студенти-видавці Економіко-правничого коледжу дотримуються правил внутрішнього розпорядку, техніки безпеки тієї редакції чи видавництва, де вони набувають практичних навичок, а також вивчають організацію та досвід роботи колективу. Найголовніше, що вони несуть відповідальність за виконану роботу та її результати нарівні зі штатними працівниками.
«Практика – це досвід, який не можна купити за гроші», - стверджують студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» ЕПК ЗНУ.

Ольга Широбокова