Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Активісти НТСА ЗНУ взяли участь у Всеукраїнській конференції

Активісти НТСА ЗНУ взяли участь у Всеукраїнській конференції

08.04.2013 14:51 Наукове товариство студентів та аспірантів конференція нагорода

Нещодавно в Кіровоградському національному технічному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та магістрантів «Сучасні інформаційні технології та програмне забезпечення комп’ютерних систем». Серед його співорганізаторів - Наукове товариство студентів та аспірантів Запорізького національного університету.

Учасниками конференції стали понад 130 представників із усієї України. Молоді науковці обговорили актуальні наукові, технічні, технологічні та практичні проблеми у галузі сучасних інформаційних технологій, програмного забезпечення комп’ютерних систем та мереж, теорії розробки програмного забезпечення, захисту інформації в ІТС, програмного та інформаційного забезпечення автоматизованих систем керування, сучасних ІТ-технологій підготовки фахівців з програмування тощо.
Науковий керівник студентського наукового товариства КНТУ Олександр Доренський зазначив, що в підготовці та проведенні конференції активну участь взяли наукові об’єднання студентів із дев’яти регіонів країни. Серед них – студентські наукові товариства провідних університетів Кіровограда, Харкова, Тернополя, Києва, Сум, Чернівців, Івано-Франківська, Маріуполя і, звісно, Запорізького національного університету. Нагадаємо, що між науковими студентськими товариствами Кіровоградського національного технічного університету та ЗНУ свого часу було підписано угоду про співпрацю.
Голова НТСА ЗНУ Ксенія Мяснянкіна виступила з доповіддю на тему «Програмне забезпечення як об’єкт авторських прав: проблеми правового захисту». Голова НТСА фізичного факультету Валентина Кучерук доповіла про методику створення програмного забезпечення для систем управління підприємствами з використанням типових програмних компонентів.
За результатами роботи конференції було видано Збірник тез доповідей, а найактивніші учасники, серед яких Ксенія Мяснянкіна та Валентина Кучерук, отримали дипломи за підписом проректора з наукової роботи, проф. Володимира Кропівного.
Активісти НТСА ЗНУ висловлюють подяку адміністрації університету в особі ректора Миколи Фролова та головного бухгалтера Василя Тимошика за надану можливість взяти участь у конференції.

Світлана Доброскок,
координатор НТСА ЗНУ,