Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики ЗНУ відвідали Кіровський інтернат

Студенти факультету журналістики ЗНУ відвідали Кіровський інтернат

10.04.2013 11:46 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

8 квітня студенти факультету журналістики Запорізького національного університету приєднались до благодійної акції Всеукраїнського фонду «Серце до серця». Разом із запорізькими волонтерами вони відвідали вихованців Кіровського інтернату.

Із першої хвилини діти з радістю прийняли гостей, тому зустріч проходила в теплій, дружній атмосфері. Через погані погодні умови довелося відмовитися від запланованої ідеї - висадки дерев на території інтернату. Однак студенти та волонтери знайшли інші цікаві розваги для вихованців закладу. Спочатку вони розділилися на групи для різного роду занять. Частина молодших дівчат на чолі з членом танцювального центру «Альянс» Данилом Люберанським вивчала ази танцювального мистецтва. Інша група влаштувала справжній салон красоти. Галина Ільницька робила усім макіяж, Маргарита Хваткова, Анастасія Шилова та Альона Маслякова робили зачіски, а Ольга Алейнікова проводила майстер-клас із манікюру. А потім почалася справжня фотосесія, під час якої фотографи Тетяна Смолякіна та Катерина Юрчук вигадували різноманітні сюжети зйомок.
«Подібних вражень та емоцій я не відчувала ніколи. Коли мали від’їжджати, ми просто не могли відірватися від дітей. За такий короткий час кожен став потрібним та важливим для них, кожен відчув себе другом або навіть родичем. Ми обіймалися та вже планували наступну зустріч», – поділилася своїми враженнями волонтер Тетяна Зубова.
Для учасників акції найціннішим надбанням стали теплі та вдячні дитячі посмішки.

Альона Маслякова
Фото Тетяни Смолякіної

Схожі новини