Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ відбувся вечір пам’яті Володимира Маяковського

На факультеті журналістики ЗНУ відбувся вечір пам’яті Володимира Маяковського

16.04.2013 13:39 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

15 квітня активісти факультету журналістики Запорізького національного університету організували вечір пам’яті Володимира Маяковського, присвячений 83-річчю з дня смерті геніального майстра слова.

Присутні мали можливість відкрити для себе різні грані таланту поета, почути та виконати поезію, згадати про найважливіші моменти біографії Володимира Маяковського. Ведучим і організатором заходу виступив студент 1 курсу В’ячеслав Чиженок.
Вечір розпочався віршами поета: «Левый марш» продекламував Артур Ходирєв, «А вы могли бы?» - Анна Ставицька, «Надоело» - Катерина Майборода.
Студентка Яна Мостова виконала вірш «Лиличка», нагадавши учасникам вечора ліричну історію високого, але нещасливого кохання Володимира Маяковського до Лілії Брік.
Зачарував присутніх тендітний голос Ніки Усатової, яка виконувала пісні під гітарний супровід Лізи Леонтій. Дівчата вже не вперше беруть участь у літературних вечорах.
Варто зазначити, що під час літературного заходу студенти виконували й власні вірші. Участь у заході взяли не лише студенти нашого вишу, але й представники інших навчальних закладів.
Велике враження справив літературний вечір на студентку ЗНУ Анастасію Сімову. У дівчини виникло чимало ідей для проведення наступних заходів, якими вона планує поділитися з організаторами літературних вечорів на факультеті журналістики.

Анна Ставицька

Схожі новини