Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки Економіко-правничого коледжу ЗНУ взяли участь у конкурсі «Непізнана історія мого краю»

Студентки Економіко-правничого коледжу ЗНУ взяли участь у конкурсі «Непізнана історія мого краю»

17.04.2013 10:05 Економіко-правничий коледж конкурс Львів

Український католицький університет спільно з Львівською обласною Малою академією наук та порталом «Історична правда» провів історичний конкурс «Непізнана історія мого краю». До участі у конкурсі були запрошені старшокласники та учасники Малих академій наук учнівської молоді, наукових товариств учнів та студентів.

На розгляд журі були подані проекти, які розкривали досі невідому і давню історію про своє місто/село, район чи область, визначні історичні постаті, мальовниче місце або історично-краєзнавчі музеї міста/села/школи. Загалом для участі у конкурсі надійшло 220 робіт із 11 областей України.
14 представників із Запоріжжя взяли участь у цьому заході. Серед них - студентки Економіко-правничого коледжу ЗНУ: Катерина Щербина, Анастасія Попова та Ольга Попова. Свої дослідження вони підготували під керівництвом наукового керівника – викладача історії Михайла Волобуєва. 13 квітня у Львові проходила урочиста церемонія нагородження призерів та учасників конкурсу, на яку були запрошені й учасники від Економіко-правничого коледжу.
Захід був досить насичений: учасники конкурсу взяли участь у лекціях, дискусіях із актуальних історичних проблем і цікавих зустрічах. Так, відомий історик сучасності, професор УКУ Ярослав Грицак провів лекцію для гостей на тему «Як нам подолати свою історію».
Студентки коледжу отримали дипломи учасників I Всеукраїнського історичного конкурсу «Непізнана історія мого краю».
Вітаємо дівчат та їх наукового керівника, бажаємо їм подальших успіхів та досягнень!

Щербина Катерина,
Попова Анастасія

Схожі новини