Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ - за чисте довкілля!

Студенти ЗНУ - за чисте довкілля!

22.04.2013 12:10 Університет студрада перемога

20 квітня представники Запорізького національного університету приєдналися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Студенти на чолі з головою студентської ради університету Антоном Осадчуком та головами студентських рад факультетів, зокрема Анатолієм Шашковим, Аліною Іваненко, Юлією Пигаревою та Маргаритою Немтіновою взяли участь у прибиранні території парку «Дубовий гай». Аби підтримати студентство нашого вишу, на суботник завітали перший проректор ЗНУ Олександр Бондар та помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова.

У заході також взяли участь представники найбільших підприємств, громадських організацій та вищих навчальних закладів Запоріжжя.
Прибирання проходило у форматі конкурсу. Команда ЗНУ посіла перше місце за якісне та швидке прибирання своєї території. Ця перемога стала можливою завдяки активній участі студентів нашого вишу в міській акції, особливо тих факультетів, які були представлені найбільшою кількістю учасників - іноземної філології, історії, фізичного виховання та факультету журналістики. Усього наш університет на суботнику представляли 87 осіб. Наші студенти не тільки швидко впоралися з прибиранням своєї території, а й допомогли прибирати іншим. Протягом заходу в парку лише представники ЗНУ зібрали близько ста мішків зі сміттям.
Прибирання продовжувалося близько двох з половиною годин. Після цього на студентів чекав обід та спортивні конкурси. У спортивних змаганнях команда ЗНУ посіла друге місце серед одинадцяти команд, поступившись лише колективу Запорізького заводу феросплавів. Таким високим результатом наш спортивний актив завдячує одній із найяскравіших груп підтримки.
Після спортивних змагань відбулася церемонія нагородження команд. Учасники всіх колективів отримали можливість безкоштовно відвідати вісім атракціонів. Представники адміністрації міста, які також брали участь у заході, високо оцінили роботу колективів та подякували всім за участь у суботнику.
Окрему подяку голова студентської ради ЗНУ Антон Осадчук висловлює тим, хто допомагав йому в організації заходу - Євгену Дунді, Ірині Обухович, Ксенії Позинич та Аліні Глушко.

Олександр Безотосний
Фото: Михайло Тупіков