Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті провели поетичний вечір, присвячений творчості поетів-шестидесятників

На філологічному факультеті провели поетичний вечір, присвячений творчості поетів-шестидесятників

22.04.2013 12:19 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет свято

19 квітня студенти і викладачі філологічного факультету Запорізького національного університету зібралися разом на поетичний вечір, присвячений цілому поколінню творців – поетів-шестидесятників.

Як зазначив на початку вечора його організатор - доцент кафедри російської філології Олександр Муравін, учасники заходу виходили з того, що явищу шістдесятництва виповнилося 60 років. Звичайно, ця дата – умовна, культурний період, що подарував літературі багато відомих імен, розпочався після смерті Сталіна у 1953 році і тривав до завершення «хрущовської відлиги». До цього літературного покоління відносять багато дуже не схожих між собою письменників, яких об’єднувало лише бажання донести до читачів своє правдиве бачення всього, що відбувало довкола них.
Останню тезу проілюстрували відеозаписи виступів Євгена Євтушенка, Андрія Вознесенського, Белли Ахмадуліної й Роберта Рождественського.
Студенти філологічного факультету - Микола Білик, Тетяна Діденко, Анна Карчевська, Анастасія Паскаль, Аліна Полякова, Діана Рамазанова, Аліса Труженко і Ксенія Шерстякова і представниця факультету іноземної філології Марія Сільчук – продекламували як хрестоматійні, так і не досить широко відомі поезії Ліни Костенко, Миколи Вінграновського, Йосипа Бродського, Едуарда Осадова, Роберта Рождественського. Також вони представили присутнім власні інтерпретації пісень поетів-бардів – Володимира Висоцького, Юрія Візборга й Булата Окуджави.
Кожен виступ супроводжувався гучними оплесками аудиторії. На завершення заходу Олександр Муравін зазначив, що виступи студентів і тепла реакція публіки на них свідчать про те, що творчість шестидесятників зберігає і на сьогодні свою актуальність.

Таміла Тарасенко

Схожі новини