20 квітня в Запорізькому національному університеті завершився чемпіонат зі спортивного «Що? Де? Коли?».
Гру студентів вишів Запорізької області традиційно організували Запорізька молодіжна громадська організація «Прес-центр «Акцент» та Центр культурно-масової роботи ЗНУ за підтримки студентської ради вишу.
Запорізький національний університет представляли такі команди: «Куй науку», «Егермейстер», «Мысли», «cornerstone», «Команда им. Стаса Михайлова», «Бедренная артерия», «Весёлый шекель»,
«Сладкий профиль», «Монофтонгизация дифтонгов», «Юристы в законе». У чемпіонаті взяли участь представники ЗНТУ, ЗГІА, КПУ й інших вишів Запорізької області.
У напруженій боротьбі перемогу здобула збірна команда «Джеронимо», ІІ місце посіла збірна команда «Три гнома и две Белоснежки», ІІІ місце – «Монофтонгизация дифтонгов» ЗНУ.
Команди-переможці готуються до Чемпіонату України зі спортивного «Що? Де? Коли?», який відбудеться 1-3 травня в місті Одеса.
Бажаємо командам удачі!
Андрій Бондаренко,
художній керівник центру культурно-масової роботи ЗНУ

