Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося урочисте закриття університетської конференції «Молода наука-2013»

У ЗНУ відбулося урочисте закриття університетської конференції «Молода наука-2013»

25.04.2013 16:32 Університет Наукове товариство студентів та аспірантів конференція

Щороку на початку квітня в Запорізькому національному університеті традиційно проходить науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука». Організатори заходу - Науково-дослідна частина ЗНУ спільно з Науковим товариством студентів та аспірантів. Цього року конференція проходила вже вшосте. Вона зібрала понад 800 учасників.

Цьогорічна конференція проходила впродовж 9-11 квітня. У роботі 16 секцій взяли участь студенти, аспіранти, молоді вчені нашого університету, учні загальноосвітніх шкіл області, учасники Малої академії наук, студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ, Криворізького та Нікопольського факультетів ЗНУ. На одному з засідань, тема якого стосувалася гендерно-чутливої соціально-педагогічної роботи, доповідачі виголошували результати своїх наукових досліджень англійською мовою. Крім того, в цьому році засідання також були проведені на загальноуніверситетських кафедрах філософії та фізичного виховання.
25 квітня, під час урочистого закриття конференції, до молодих учених із привітальною промовою звернувся перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Він зазначив, що завжди з цікавістю стежить за роботою цієї конференції, адже керівництво нашого вишу надає великого значення діяльності Наукового товариства студентів та аспірантів. «Ви повинні розуміти, що наукова діяльність – це необхідна складова вашої подальшої успішної кар’єри», - зазначив він. Також Олександр Григорович зауважив, що на нього приємне враження як своїм змістом, так і оформленням, справив «Збірник наукових праць» учасників конференції.
Провідний фахівець науково-дослідної частини Світлана Доброскок подякувала всім, хто активно брав участь в організації «Молодої науки» - заступникам деканів із наукової роботи, головам НТСА факультетів, науковим керівникам студентів та ін. Також вона відзначила роботу окремих секцій, зокрема секції «Економічні науки» (голова – професор Алла Череп), участь у роботі якої взяли понад 110 учасників.
Голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Ксенія Мяснянкіна згадала про найважливіші події в науковому житті молоді нашого університету в 2012/13 н. р. Серед інших досягнень НТСА вона відзначила налагодження зв’язків із Науковими студентськими товариствами Закарпатського державного університету і Кіровоградського технічного університету.
Голови НТСА факультетів у своїх доповідях, які супроводжувались слайд-шоу, розповіли про найважливіші конференції, засідання круглих столів, інші наукові заходи, організовані і проведені за участю студентів й аспірантів, перемоги представників факультетів на різнорівневих олімпіадах і конкурсах, інформаційну політику окремих підрозділів НТСА тощо.
Проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков вручив почесні грамоти і подяки ректора найактивнішим учасникам й організаторам конференції «Молода наука-2013». Володимир Петрович зазначив, що на сьогодні наука – справа колективна, досягти помітних успіхів у ній можна лише за умови спільних зусиль, і, якщо судити з результатів наукової роботи наших студентів й аспірантів, вони знаходяться на правильному шляху до значних досягнень.
Під час заключного засідання презентували «Збірник наукових праць», який цього року складається з 5 томів. На сьогодні готові три томи, останні ж будуть надруковані вже після завершення травневих свят. Також усі охочі можуть завантажити електронну версію Збірника на сайті науково-дослідної частини.

Таміла Тарасенко

Схожі новини