Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу «Бюджетування як основа сучасного підприємництва»

На економічному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу «Бюджетування як основа сучасного підприємництва»

27.04.2013 10:07 Все Факультети Економічний Економічний факультет Економіко-правничий коледж

26 квітня на економічному факультеті Запорізького національного університету в рамках діяльності Студентської наукової проблемної групи кафедри фінансів та кредиту відбулося засідання круглого столу за темою «Бюджетування як основа сучасного підприємництва». Захід був організований за ініціативи Наукового товариства студентів та аспірантів економічного факультету в особі його голови Олександра Коробова, заступника голови – Тетяни Веремейчик, а також активістів – Сергія Медвідя і Андрія Урусова.

Право розпочати засідання круглого столу було надано декану економічного факультету, д.е.н., професору Аллі Череп. Вона привітала учасників засідання та зазначила, що тема круглого столу є досить актуальною і важливою, адже будь-яка діяльність починається саме з бюджетування.
Крім того, на засідання круглого столу завітали к.е.н, доцент, заступник декана з наукової роботи економічного факультету Андрій Линенко, викладач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії, заступник декана з міжнародної роботи Аліна Осаул, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів та кредиту Анатолій Кущик, асистент кафедри фінансів і кредиту Вікторія Ярмош, а також голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Ксенія Мяснянкіна.
Під час засідання свої доповіді представили студенти економічного факультету Владислав Хлепітько, Марина Шешина, Олексій Олійник, Олександр Коробов, Тетяна Веремейчик, а також студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олександр Короленко.
Наприкінці заходу професор кафедри фінансів та кредиту Анатолій Кущик підбив підсумки засідання круглого столу та подякував усім учасникам за проведену роботу.

Олена Ярошенко

Схожі новини