Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Проблеми та перспективи інтеграції до Європейського Союзу» обговорили на економічному факультеті ЗНУ

«Проблеми та перспективи інтеграції до Європейського Союзу» обговорили на економічному факультеті ЗНУ

20.05.2013 09:54 Все Факультети Економічний Економічний факультет круглий стіл Євроінтеграція

17 травня на кафедрі міжнародної економіки та економічної теорії економічного факультету ЗНУ відбулося засідання круглого столу на тему «Проблеми та перспективи інтеграції до Європейського Союзу», присвячене святкуванню Дня Європи. Засідання відбулося у рамках діяльності студентської наукової проблемної групи кафедри міжнародної економіки та економічної теорії.

Модератором круглого столу виступив к.е.н, професор Володимир Вишняков. У своєму вступному слові він окреслив перспективи та підводні камені інтеграції України до Європейського співтовариства.
Студенти спеціальності «Міжнародна економіка» виступили з доповідями, присвяченими таким питанням, як стан та перспективи розвитку ЄС (Дар`я Майоренко); фінансові проблеми ЄС та шляхи їх вирішення (Ганна Ворошилова); фінансування сільських територій в рамках спільної аграрної політики ЄС (Олександр Саличев); перспективи інтеграції України в ЄС (Аліна Калантарова); розвиток торговельних відносин Україна-ЄС (Юлія Плескач); втрати та надбання країн Східної та Центральної Європи від інтеграції в ЄС (Богдан Хохлов).
Особливо були відзначені доповіді Христини Назарової щодо співпраці України та ЄС в енергетичній сфері та Лейли Чаодхурі про проблеми інтеграції мусульманських спільнот у Європі.
Представлені доповіді викликали жваве обговорення серед студентів та викладачів. Було зазначено, що інтеграційні процеси в ЄС наразі є вкрай неоднозначними з точки зору перспектив розвитку цього інтеграційного угруповання, що збільшує ризик вступу до ЄС нових членів.

Аліна Осаул,
заступник декана економічного факультету з міжнародної роботи,
викладач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії

Схожі новини