Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ відбулася гра «Що? Де? Коли?»

На економічному факультеті ЗНУ відбулася гра «Що? Де? Коли?»

21.05.2013 09:58 Все Факультети Економічний Економічний факультет «Що? Де? Коли?»

20 квітня на базі економічного факультету Запорізького національного пройшли змагання ерудитів «Що? Де? Коли?» серед команд молодшої та старшої групи. Захід проходив у рамках діяльності Студентської наукової проблемної групи кафедри «Фінанси та кредит» економічного факультету ЗНУ під керівництвом доктора економічних наук, професора, декана економічного факультету Алли Череп.

Нагадаємо, що це не перша інтелектуальна гра, що проводиться на економічному факультеті. 11 жовтня учасниками гри стали 19 команд зі шкіл Запоріжжя. А 20 жовтня свої інтелектуальні здібності продемонстрували не тільки студенти економічного факультету, а й представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ та учні запорізьких шкіл. Цього разу на гру зібралися 14 команд університету та 4 шкільні команди.
Ведучим заходу виступив студент 3 курсу економічного факультету ЕПК ЗНУ Дмитро Гурковський. Організаторами гри та членами журі виступили голова НТСА економічного факультету Олександр Коробов та актив у складі студентів - Сергія Медведя, Тетяни Веремейчик та Дмитра Гурковського.
Вступне слово було надане заступнику декана з наукової роботи Андрію Линенку, який привітав усіх учасників і побажав командам успішної гри та перемоги.
До складу молодшої групи увійшли чотири команди – «Зелені слоники» (ЗНВК № 7), «220 V» (Запорізька гімназія № 46), «Дебилов_точка_нет» (Мала Академія управління бізнесом) та «Імперія» (ЗНВК № 23).
До старшої групи – команди економічного факультету ЗНУ «Жіноча логіка», «Зачет», «Вишеньки», «Єврозона», «Альфа», «5, 10 хвилин 5-го», «Ді Гешвістер», «Мафія», «Кумпель», «Стомлені сонцем», «Інтелектуали», «Ерудити», «Проти системи» та «No brain no problem».
У результаті проведеної гри у старшій групі 3 місце посіла команда «Інтелектуали», 2 місце – «Кумпель», 1 місце – «Альфа».
У молодшій групі призові місця розподілились наступним чином: 3 місце - «Зелені слоники», 2 місце – «220 V» та 1 місце – «Імперія».
Голова НТСА економічного факультету Олександр Коробов нагородив переможців почесними грамотами та подарунками. Відзнаками за активну участь в інтелектуальних змаганнях та науковому житті економічного факультету ЗНУ були нагороджені студенти МАУБ під керівництвом Олени Старікової.

Ксенія Назаренко,
Олександр Коробов

Схожі новини