Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті провели семінар, присвячений 20-річчю прийняття Закону України «Про аудиторську діяльність»

На економічному факультеті провели семінар, присвячений 20-річчю прийняття Закону України «Про аудиторську діяльність»

23.05.2013 16:33 Все Факультети Економічний Економічний факультет семінар свято

23 травня на базі економічного факультету нашого університету провели науково-практичний семінар «Аудит: проблеми сьогодення і розвитку». Організатори заходу – Запорізьке територіальне відділення Спілки аудиторів України, Запорізький національний університет і кафедра обліку та аудиту економічного факультету – присвятили захід 20-річчю прийняття Закону України «Про аудиторську діяльність». Святковий семінар зібрав не лише викладачів і студентів нашого вишу, але й почесних гостей – провідних аудиторів нашої області, серед яких були й ті, хто стояв біля витоків створення нормативно-правової бази для діяльності представників цієї професії та має відношення до її успішного розвитку.

У своїй привітальній промові декан економічного факультету, професор Алла Череп поздоровила присутніх із «ювілеєм» прийняття закону, важливого для української економіки в цілому й аудиторської діяльності зокрема. Алла Василівна нагадала студентам напряму підготовки «Облік і аудит» про основні етапи розвитку вітчизняної аудиторської діяльності. Зокрема вона наголосила на тому, що на пострадянському просторі Україна першою прийняла відповідний закон і що важливу роль в цьому відіграли аудитори нашої області.
Голова Запорізького територіального відділення Спілки аудиторів України Лариса Церетелі під час свого виступу зупинилася на найважливіших етапах розвитку цього об’єднання високопрофесійних фахівців. Так, вона відзначила заслуги аудиторів Запорізької області в популяризації цієї професії на початку 90-х років минулого століття. Лариса Григорівна підкреслила, що за час існування територіального відділення в нашому місті пройшло шість міжрегіональних конференцій, присвячених різним аспектам аудиторської діяльності. Також вона нагадала присутнім, що цього року члени відділення планують провести ще одну конференцію такого ж рівня до ювілейної дати.
Голова комісії з контролю якості та професійної етики аудиторської палати України, генеральний директор ТОВ «Аудит-Вид», колишній голова Запорізького територіального відділення Спілки аудиторів України Володимир Драч розповів присутнім на семінарі про роль і значення Аудиторської палати України в організації та розвитку аудиту в Україні.
Доцент кафедри обліку і аудиту Запорізького національного університету Неля Проскуріна у своїй доповіді зупинилася на сучасному стані вітчизняної аудиторської діяльності в Україні та на векторах її подальшого розвитку.
Також на семінарі пролунали доповіді почесних гостей заходу і представників економічного факультету нашого вишу, присвячені підготовці сучасних аудиторів, методичному забезпеченню аудиторської практики на сучасному етапі розвитку, ролі Федерації професійних бухгалтерів й аудиторів України у розвитку цієї професії тощо.
Насамкінець семінару студенти економічного факультету влаштували невеличкий концерт, аби підкреслити святковий формат заходу. Свої пісні його учасникам подарували студенти економічного факультету Олександр Афонін, Євген Петренко, Аліна Сур й Аліна Сталєва.

Таміла Тарасенко

Схожі новини