Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершилась університетська спартакіада

У ЗНУ завершилась університетська спартакіада

03.06.2013 11:19 спорт Олімпійські ігри

1 червня з нагоди 100-річчя олімпійського руху та завершення університетської спартакіади студенти Запорізького національного університету організували крос на дистанцію 500 метрів.

Спортивний захід відбувся у парку культури та відпочинку «Дубовий гай». Участь у ньому взяли представники усіх факультетів нашого університету. Заздалегідь було обрано по 5 дівчат та хлопців від кожного факультету. Не брали участь у забігу лише представники факультету фізичного виховання. Студенти-легкоатлети цього факультету взяли участь у спортивному змаганні міського рівня.
На захід завітали представники адміністрації нашого університету – помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, начальник Відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, директор спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас та викладачі ЗНУ.
Перед забігом до учасників кросу з вітальним словом та найкращими побажаннями звернувся заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Олександр Петренко.
Переможців забігів не визначали, оскільки крос присвятили 100-річчю олімпійського руху – тож на кожного учасника на фініші чекали повітряні кульки.
Остаточні підсумки ж університетської спартакіади будуть підбиті пізніше.

Ксенія Назаренко

Схожі новини