Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нові спортивні досягнення студентів ЗНУ

Нові спортивні досягнення студентів ЗНУ

03.06.2013 11:35 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання Спортивно-оздоровчий комплекс

24-26 травня в м. Дніпропетровську в рамках Всеукраїнської літньої універсіади 2013 року відбулися зустрічі волейбольних команд (дівчата).

Команда Запорізького національного університету протягом трьох днів змагалася з командами Києва, Дніпропетровська та Харкова. У всіх трьох зустрічах гравці нашої команди одержали переконливу перемогу. Таким чином студентки ЗНУ посіли перше місце в цьому етапі універсіади.
1 червня в Києві відбувся відкритий чемпіонат міста з пауерліфтінгу. У чемпіонаті взяли участь спортсмени з усіх регіонів України. Студент факультету фізичного виховання ЗНУ Сергій Капустін посів друге місце у цих змаганнях.
Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм подальших спортивних перемог!