Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання

У ЗНУ розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання

03.06.2013 13:36 Зовнішнє незалежне оцінювання

Сьогодні в ЗНУ, як і по всій Україні, розпочато черговий сезон тестувань для випускників шкіл 2013 року. Іспитом з хімії розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання - 2013 року.

Кожного року добре організована і налагоджена робота пункту ЗНО на базі нашого вишу допомагає тримати чіткий ритм проведення заходу. Були заздалегідь підготовлені списки учасників ЗНО, розміщено покажчики на поверхах, підготовлені аудиторії, що прийматимуть старшокласників. Зранку відбулася організаційна нарада відповідальної за пункт ЗНО у Запорізькому національному університеті Ірини Бакаленко зі складом співробітників пункту. Питання, що були розглянуті, стосувалися розподілу аудиторій, чергування на поверхах, готовності консультантів тощо.
Для проведення тестувань з хімії задіяні 18 аудиторій. Перед початком ЗНО відбулася консультація для учасників тестування та їх батьків щодо наявності необхідних документів (Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорту або іншого документу, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, запрошення-перепустки), поведінки у корпусі та в аудиторіях тощо. Консультант черговий раз наголосив на суворих вимогах щодо дотримання дисципліни під час проведення тестів та відсутності мобільних телефонів. Окрім того, інструктори ще раз проводять консультацію безпосередньо в аудиторіях.
Цього року задля попередження користування засобами зв’язку під час проведення тестів з’явилося і нововведення - застосування металошукачів на пунктах тестування.
У ЗНУ сьогодні присутні громадські спостерігачі від Запорізького обласного телеканалу «Запоріжжя».
Наступні тестування з української мови та літератури відбудуться 5 та 6 червня.

Олена Хлистун