Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь в урочистому відкритті XVI Міжнародного кінофестивалю «Бригантина»

03.06.2013 15:43 фестиваль

2 червня у музично-драматичному театрі ім. В. Магара (м. Запоріжжя) стартував XVI Міжнародний кінофестиваль «Бригантина». Захід, на якому будуть представлені фільми з 12 країн світу - України, Росії, Аргентини, Туреччини, Білорусі, Казахстану, Болгарії, Швеції, Франції, США, ОАЕ та Польщі - проходить за підтримки губернатора Олександра Пеклушенка, міського голови Олександра Сіна й народного депутата Артема Пшонки. У церемонії відкриття «Бригантини» взяли участь викладачі і студенти Запорізького національного університету.

Ректор ЗНУ Микола Фролов взяв участь в урочистому відкритті кінофестивалю в якості почесного гостя. Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, помічник ректора Наталія Воронова, декани факультету журналістики Володимир Манакін і філологічного факультету Тамара Хом’як, заступники деканів із виховної роботи і 300 студентів з усіх факультетів ЗНУ взяли участь в урочистій зустрічі почесних гостей фестивалю на червоній доріжці.
У період з 3 по 8 червня на всіх фестивальних майданчиках у Запоріжжі, в Бердянську, у Приморську і в Токмаку відбуватимуться творчі зустрічі з популярними акторами, показ конкурсних та позаконкурсних фільмів МКФ «Бригантина», а також фестиваль дитячого кіно «Золота бригантинка», фестиваль православного кіно, фестиваль «Братина», відбудуться творчі зустрічі, концерти, творчі вітальні. Гостями XVI Міжнародного кінофестивалю «Бригантина» стануть представники України та Росії, Білорусі та Болгарії, Аргентини та США. Серед них такі знамениті актори, як Ольга Сумська, Руслана Писанка, Олександр Панкратов-Чорний, Євген Паперний, Володимир Бистряков, Володимир Епіскопосян, Сергій Варчук і багато інші.

Таміла Тарасенко