Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ відбулася зустріч випускників

На економічному факультеті ЗНУ відбулася зустріч випускників

03.06.2013 15:50 Все Факультети Економічний Економічний факультет

1 червня на базі економічного факультету ЗНУ відбулася зустріч випускників економічного факультету всіх років.

Перед початком святкової частини заходу до присутніх звернулися перший проректор Олександр Бондар та декан економічного факультету Алла Череп. Вони привітали випускників та наголосили на тому, що раді з року в рік бачити все більше й більше учасників таких зустрічей.
Завідувач кафедри обліку та аудиту Анатолій Топалова, завідувач кафедри економічної кібернетики Наталія Максишко та завідувача кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Дмитро Бабміндра, у свою чергу, привітали гостей заходу та побажали їм усього найкращого – гарних емоцій та задоволення від зустрічі.
Також на свято завітали директор ІС Франчайзі ТОВ «Проком» Сергій Бутенко, в.о начальника Головного управління Міністерства доходів у Запорізькій області Анатолій Страшний, директор запорізького регіонального управління КБ «Надра Банк» Сергій Михайленко, генеральний директор ПАТ «Запоріжтрансформатор» Ігор Клейнер та директор запорізького регіонального управління КБ «ПриватБанк» Віктор Остапенко.
Декан факультету Алла Череп також нагородила переможців конкурсу на звання кращого роботодавця для випускників економічного факультету пам’ятними подарунками та квітами.
Випускники Анна Рурка, Михайло Євтушенко, Світлана Северіна, Дамір Куліш, Віталія Лігузова та Наталія Коломієць подякували представникам рідного факультету за теплий прийом та зазначили, що зустріч випускників є важливим святом, яке дозволяє їм поринути у спогади про своє студентське життя.
Студенти економічного факультету подарували випускникам святкову концертну програму.

Ксенія Назаренко

Схожі новини