Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ підбили підсумки навчальної практики

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ підбили підсумки навчальної практики

07.06.2013 15:31 Конференція практика Економіко-правничий коледж

7 червня завершилася звітна конференція за підсумками проходження навчальної та виробничої практики студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Свої доповіді-звіти з проходження практики представили студенти та керівники груп практикантів. Також були внесені пропозиції щодо організації наступних стажувань.

Присутні заслухали звіти про проходження навчальної практики студентів ІІ-ІІІ курсів спеціальностей «Розробка програмного забезпечення», «Організація виробництва», «Бухгалтерський облік» та «Фінанси та кредит». Керівниками практик виступили викладачі коледжу Геннадій Циммерман, Олена Циммерман, Ольга Сурело, Валерія Омельченко, Людмила Чичун та Наталія Дідик.
Практиканти розповіли не тільки про результати їх практичної підготовки, а також про свої враження від виконання творчих завдань, про труднощі, які виникали під час проходження практики. У свою чергу, викладач Геннадій Циммерман зазначив, що навчальна практика, якою він керував, пройшла досить вдало. Усі студенти впоралися із завданнями, а оцінки отримали відповідно до свого рівня знань.
Студенти спеціальності «Організація виробництва» розповіли про свою роботу із закріплення знань з діловодства у програмі Exсel. Практиканти власноруч складали ділові папери, пакети офісної документації, виконували завдання з маркетингу, створювали різного роду графіки, логотипи, розробляли бізнес-плани, бренди, створювали макети буклетів тощо. Важливим досвідом для студентів виявилася робота у групах, вміння налагоджувати зв’язки із колегами. Як результат – студенти презентували розроблений ними бізнес-план виробництва одноразових паперових урн.
У підсумку конференції було наголошено, що всі студенти досить успішно пройшли практику. Кожен з них мав можливість зрозуміти, що від рівня набутих як під час навчання, так і під час практики знань та вмінь буде залежати їх конкурентоспроможність на ринку праці та рівень заробітної плати. Також студенти і керівники практики одностайно зійшлися на думці, що до програми наступної практики будуть внесені зустрічі та спілкування з представниками підприємств.

Олена Хлистун

Схожі новини