Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Координаційна рада Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ підбила підсумки роботи

Координаційна рада Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ підбила підсумки роботи

15.06.2013 10:53 Наукове товариство студентів та аспірантів наука підсумки

Днями відбулося останнє в цьому навчальному році засідання Координаційної ради Наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету. Під час цього заходу голови НТСА факультетів підбили підсумки своєї роботи у 2012-2013 н.р. та обговорили перспективи подальшої наукової діяльності.

Координатор НТСА ЗНУ, провідний фахівець науково-дослідної частини Світлана Доброскок, після аналізу звітів про роботу НТСА факультетів, узгоджені з деканами та заступниками деканів із наукової роботи, відзначила найактивніші факультетські наукові товариства. Цього року найкращими були визнані НТСА економічного факультету (голова – Олександр Коробов), біологічного факультету (голова – Людмила Макєєва) та юридичного факультету (голова - Олександр Коломоєць). Також у своєму виступі Світлана Олександрівна зазначила, що НТСА історичного факультету та факультету фізичного виховання необхідно активізувати свою роботу.
Світлана Доброскок подякувала діючій голові НТСА ЗНУ Ксенії Міснянкіній за активну роботу впродовж року та значний внесок у розвиток Наукового товариства.
У свою чергу, Ксенія Мяснянкіна, після підведення підсумків роботи, наголосила, що серед найважливіших цьогорічних подій - засідання круглого столу за участю представників наукових товариств Запорізької області та Всеукраїнська конференція «Сучасні інформаційні технології та програмне забезпечення комп’ютерних систем», організована спільно з НТСА Кіровоградського національного технічного університету.
У вересні-жовтні наступного навчального року вже заплановано провести низку зустрічей активістів НТСА з відомими громадськими діячами, економістами та посадовцями, а також скайп-конференції за участю представників інших наукових студентських товариств.

Наукове товариство студентів та аспірантів

Схожі новини