Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася робоча зустріч із керівником «Центру співробітництва Запоріжжя – Магдебург»

У ЗНУ відбулася робоча зустріч із керівником «Центру співробітництва Запоріжжя – Магдебург»

19.06.2013 10:09 Відділ міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами «Центр співробітництва Запоріжжя – Магдебург»

18 червня Запорізький національний університет із робочим візитом відвідав керівник «Центру співробітництва Запоріжжя – Магдебург» при ТПП м. Магдебург Вернер Хайдлер. Він провів зустріч із представниками ректоратів двох запорізьких вишів-партнерів – ЗНУ та ЗНТУ. Під час зустрічі були обговорені питання організації виробничої практики на підприємствах землі Саксонія-Анхальт.

Закордонного гостя та супроводжуючу особу – представника Запорізької торгово-промислової палати Тетяну Павленко - зустрічали проректор з наукової роботи Віктор Грищак, проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков, начальник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Олена Тупахіна, а також проректор з гуманітарних питань та міжнародних зв’язків ЗНТУ Олександр Андрієнко.
Керівник «Центру співробітництва Запоріжжя – Магдебург» від української сторони Віктор Грищак привітав гостей від імені керівництва обох вишів. Він наголосив на 15-річній плідній співпраці у рамках діяльності центру та висловив сподівання на подальший розвиток та розширення цих відносин. Від керівництва ЗНУ Віктор Захарович передав сертифікати на знак визнання великого особистого внеску у розвиток міжнародного співробітництва між нашими регіонами керівнику ТПП м. Магдебург пану Вольфгангу Мерцу та Вернеру Хайдлеру.
У свою чергу, пан Хайдлер зазначив, що підприємства землі Саксонія-Анхальт зацікавлені у співпраці з випускниками запорізьких вишів, особливо це стосується фахівців природничо-технічних спеціальностей. Він також відзначив високий рівень підготовки студентів ЗНУ та ЗНТУ.
Проректор ЗНУ Віктор Грищак надав Вернеру Хайдлеру пакет пропозицій з розширення напрямів співробітництва, зокрема, у таких галузях, як біологічна, матеріалознавство та нанотехнології. Також учасники заходу приділили увагу заходам, які проводяться у рамках співробітництва ЗНУ з Інститутом Фасіліті Менеджменту (Німеччина) у сфері житлово-комунального господарства, енергозбереження тощо.
Серед інших також було розглянуті питання, що стосуються умов проходження практики на підприємствах Німеччини. Вернер Хайдлер дав пораду випускникам українських вишів, які виїздять до Німеччини, більше знайомитися з традиціями цієї країни. Наостанок відбулася співбесіда з претендентами на стажування.
Варто зазначити, що україно-німецький переклад під час офіційної частини зустрічі з іноземним гостем здійснювали студенти факультету іноземної філології ЗНУ.

Олена Хлистун

Схожі новини