Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології ЗНУ відбулося урочисте вручення дипломів

На факультеті іноземної філології ЗНУ відбулося урочисте вручення дипломів

04.07.2013 13:48 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології вручення дипломів

4 липня на факультеті іноземної філології відбулося урочисте вручення дипломів спеціалістам і магістрам денної та заочної форм навчання. Привітати випускників 2013 року зібралися не лише представники факультету, а й батьки та друзі.

Із привітальним словом та поздоровленнями до випускників звернувся перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Він побажав їм успіхів у професійній діяльності, самореалізації та творчих успіхів.
Вітаючи учорашніх студентів зі святом, декан факультету Галина Морошкіна зазначила, що цього року покидає стіни рідного вишу незвичайний випуск, адже його студенти п’ять років гідно представляли факультет та університет загалом на різноманітних наукових конкурсах. Вона також відзначила, що зі 111 випускників 7 вже рекомендовано до вступу в аспірантуру, 26 магістрів та 15 спеціалістів денної форми навчання, 21 магістр та 4 спеціалісти заочної отримали дипломи з відзнакою, а 2 студентки закінчують дистанційне навчання у Франції в університеті Дю Мен.
Також із вітальними словами до випускників звернулися завідувачі кафедр факультету Юрій Зацний, Катерина Ружин, Санія Єнікєєва, Сергій Вапіров, Ірина Шаргай. Випускники, у свою чергу, подякували усьому професорсько-викладацькому складу факультету, а особливо декану, за знання, підтримку та любов, які вони їм дарували протягом 5 років.
Від батьків із подякою та щирими побажаннями до викладачів факультету звернулася колишня випускниця нашого університету Алла Веремчук.
Святковий настрій заходу створювали ведучий - заступник декана з виховної роботи Олексій Фефелов, а аткож випускники та студенти факультету, які подарували присутнім музичні композиції.

Ксенія Назаренко

Схожі новини