Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вручення дипломів та святковий концерт - для випускників факультету фізичного виховання ЗНУ

Вручення дипломів та святковий концерт - для випускників факультету фізичного виховання ЗНУ

05.07.2013 11:05 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання вручення дипломів

4 липня дипломи отримали випускники факультету фізичного виховання Запорізького національного університету. На урочистий вечір окрім випускників завітали керівники нашого вишу та факультету, викладачі, тренери та гості, серед яких було немало відомих у спортивному світі осіб.

Першим випускників факультету фізичного виховання від імені ректорату привітав проректор з наукової роботи Віктор Грищак:
- Ваші думки вже сьогодні насичені великими планами та надіями. Нехай вони всі здійснюються. Та ніколи не забувайте тих, хто допоміг вам цього досягти – ваших викладачів, ваш університет!
Із рук проректора випускники отримали дипломи та подяки ректора за активну участь та досягнення у науковій діяльності, навчанні та громадському житті університету.
Багато добрих слів і побажань у цей день молоді фахівці почули також від декана факультету фізичного виховання Миколи Малікова, завідувачів кафедри олімпійського та професійного спорту Андрія Сватьєва, кафедри теорії та методики фізичної культури і туризму Анатолія Коноха, почесних гостей і колишніх вихованців цього факультету. Факультет фізичного виховання ЗНУ має давню історію і традиції, серед його випускників велика кількість чемпіонів та призерів олімпійських ігор. Випускники цього року отримали свої дипломи також із рук відомої олімпійської призерки, Заслуженого майстра спорту Тетяни Самойленко, члена президії Федерації тхеквондо України Юрія Бабака та президента Всеукраїнської федерації «Спас» Олександра Притули.
Дотепні та жартівливі вітання та невеличку концертну програму підготували студенти, ведучі й самі випускники факультету. Справжній фурор викликала реп-композиція у виконанні випускниці Дар’ї Ізотової у супроводі голосового акомпанементу вокаліста Антона Риженка, який чудово імітував ударні інструменти. У своїй композиції Дар’я згадала роки навчання і щоденного життя фізичного факультету. На жаль, в останнє на сцені ЗНУ виступали яскраві солісти, які запам’яталися участю у багатьох пісенних заходах, - Іван Красніков та Дмитро Сєрков. Порадували глядачів і виступи юних гостей – вихованців федерації «Спас» - із танцювально-спортивною композицією.
На завершення, магістри Євренія Федорина та Віталій Марченко від імені всіх випускників подякували керівникам факультету та ЗНУ, своїм наставникам та викладачам за їх турботу й увагу, яку ті кожного дня дарували вихованцям протягом усіх років навчання у Запорізькому національному університеті. Випускники, стоячи, привітали своїх наставників гучними аплодисментами.

Олена Хлистун

Схожі новини