Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Урочисте вручення дипломів на економічному факультеті ЗНУ

Урочисте вручення дипломів на економічному факультеті ЗНУ

05.07.2013 15:52 Все Факультети Економічний Економічний факультет

Сьогодні документи про здобуття вищої освіти отримали випускники економічного факультету Запорізького національного університету. Цього року факультет підготував більше 200 фахівців, 60 із них – отримали дипломи з відзнакою.

Свято традиційно розпочалося виконанням гімну економічного факультету. Із привітальними словами до випускників звернулися проректор ЗНУ з наукової роботи професор, доктор технічних наук Віктор Грищак та декан економічного факультету ЗНУ, доктор економічних наук, професор Алла Череп. Вони побажали їм творчих успіхів, реалізації усіх задумів та здійснення мрій, а також ніколи не забувати студентські роки життя.
На свято завітали і гості: фінансовий директор Запорізького трансформаторного заводу Юрій Ткачук, провідний оцінювач Української спілки оцінювачів, директор департаменту оцінки бізнесу «Центру бізнес освіти» Ірина Левикіна, керівник відділу по роботі з партнерами Корпорації «Актив» Тетяна Бакуліна. Вони привітали випускників та побажали їм завжди прагнути до нових знань та отримувати задоволення від своєї роботи.
Окрім того, із теплими словами та щирими побажаннями до студентів звернулись і їхні викладачі: завідувач кафедри економічної кібернетики, доктор економічних наук, професор Наталія Максишко та завідувач кафедри обліку і аудиту, кандидат економічних наук, професор Анатолій Топалов. Випускники Тетяна Заруденська, Діана Мурашкінцева та Олена Комісарова, у свою чергу, також звернулися до усього викладацького складу економічного факультету зі словами подяки.
Наприкінці свята студентів привітали зі святом їхні батьки: Лариса Швець та Любов Заруденська.
Святковий настрій усім присутнім створювали ведучі заходу – випускник Економіко-правничого коледжу ЗНУ Микола Копиловський та студентка економічного факультету Алла Лейбович.
Гарним подарунком для випускників та гостей свята стали хореографічні виступи студента економічного факультету Ігора Гончара і випускниці ЕПК Наталії Осипенко, солістів народного театру танцю «Новий стиль», майстрів спорту України Алли Шляхової та Станіслава Предущенка (художній керівник та хореограф театру – майстер спорту міжнародного класу Інна Лепьохіна), а також вокальні виступи студентки економічного факультету Аліни Сур та випускників факультету Тетяни Заруденської і Олександра Афоніна.

Олена Ярошенко

Схожі новини