Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління ЗНУ відбулося урочисте вручення дипломів

На факультеті соціології та управління ЗНУ відбулося урочисте вручення дипломів

08.07.2013 10:14 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління

У цьому році факультет соціології та управління Запорізького національного університету випустив 143 магістрів та спеціалістів, із них – 45 студентів отримали дипломи з відзнакою.

Урочисте вручення дипломів розпочалося проголошенням клятви випускників ФСУ цьогорічними випускниками-магістрами Марією Макроусовою та Іваном Ляшенко.
Ведучими заходу виступили голова студентської ради факультету соціології та управління Микита Шляховий та студентка факультету Тетяна Ремішевська.
Із привітальними словами до випускників факультету звернулися проректор ЗНУ з питань науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук Володимир Волков, декан факультету соціології та управління ЗНУ, доктор філософських наук, професор Максим Лепський, заступник декана з навчальної роботи, кандидат філософських наук Тетяна Бірюкова, завідувач кафедри соціальної філософії та управління, професор Віталій Воловик, заступник завідувача кафедри соціальної філософії та управління, доктор філософських наук Тарас Бутченко, завідувач кафедри політології, доктор політичних наук Євген Цокур, кандидат філософських наук Тетяна Ніколаєва, а також куратори груп. Вони подякували батькам, які допомогли своїм дітям зробити вибір на користь саме нашого вишу і саме факультету соціології та управління, а також побажали студентам успіхів та натхнення.
Окрім того, декан факультету Максим Лепський вручив випускникам грамоти-подяки за активну громадську та наукову діяльність, участь у житті факультету та університету.
Наприкінці свята випускники звернулись зі словами подяки до своїх викладачів, виконали гімн ФСУ разом зі студенткою факультету Ольгою Сікорською та традиційно запустили «стрічку дружби та мрій» із повітряних кульок.

Олена Ярошенко

Схожі новини