Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вручення дипломів на філологічному факультеті ЗНУ

Вручення дипломів на філологічному факультеті ЗНУ

08.07.2013 10:28 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет вручення дипломів

5 липня на філологічному факультеті Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення дипломів.

Загалом цього року факультет випустив 204 випускники. Із них - денної форми навчання 58 бакалаврів, 41 спеціалістів та 27 магістрів, заочної форми навчання 33 бакалаври, 31 спеціаліст та 37 магістрів.
На урочистий захід завітав проректор з питань науково-педагогічної роботи ЗНУ Володимир Волков. Він привітав випускників з однією із найважливіших подій у їхньому житті та вручив дипломи з відзнакою магістрам.
Декан факультету Тамара Хом’як також привітала молодих фахівців зі святом. Вона нагадала присутнім, що цього року факультет покидають студенти, які брали активну участь у громадському та науковому житті як факультету, так і університету. Серед них - Анастасія Матрос, Микола Білик, Юлія Дудник, Юлія Данилюк та багато-багато інших. Тамара Володимирівна подякувала батькам за таких гарних студентів та подарувала присутнім вокальний номер.
Викладач факультету кандидат філологічних наук, доцент Олександр Муравін подарував випускникам міні-роман із власними спогадами про студентське життя «Як це було», який викликав шквал оплесків.
Привітання та дипломи випускникам вручали куратори груп та викладачі факультету. Святковий настрій у залі панував увесь вечір. Його створювали представники філологічного факультету, які підготували номери художньої самодіяльності.

Ксенія Назаренко

Схожі новини