Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ювілейний випуск на юридичному факультеті ЗНУ

Ювілейний випуск на юридичному факультеті ЗНУ

08.07.2013 12:08 Все Факультети Юридичний Вручення дипломів юридичний факультет

На юридичному факультеті Запорізького національного університету відбувся 20 ювілейний випуск. Урочистий вечір з нагоди вручення дипломів відбувся у приміщенні Запорізького академічного обласного театру ім. В. Г. Магара. Привітати випускників зі святом прийшли представники ректорату, викладачі та батьки, а також почесні гості – очільники юридичних, правничих та судових органів.

Вітаючи молодих фахівців, ректор Запорізького національного університету Микола Фролов підкреслив:
- Сьогодні 260 кваліфікованих фахівців починають новий етап свого життя. Перед ними відкриваються широкі перспективи, адже юридичний факультет ЗНУ – один з найкращих факультетів в Україні з підготовки юристів та правників.
Микола Олександрович подякував викладачам, батькам та усім, хто брав участь у підготовці молодих фахівців.
Декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць адресувала випускникам багато добрих слів та побажань. Вона також висловила вдячність за співробітництво та підтримку представникам судових органів та юридичних установ, у яких студенти юридичного факультету проходять стажування:
- Системна робота нашої команди, - наголосила Тетяна Олександрівна, - запорука фундаментальних знань, які отримують наші випускники.
Також у церемонії вручення дипломів взяли участь перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, заступник декана з виховної роботи юридичного факультету Віктор Сабадаш, голова апеляційного суду Запорізької області Віктор Городовенко, представники обласних органів влади - голова господарського суду Запорізької області Олександр Немченко, суддя Окружного адміністративного суду Запорізької області Олександр Нечипуренко, начальник територіального управління Державної судової адміністрації в Запорізькій області Ірина Белікова, начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій області полковник міліції Віктор Нестеренко, голова Ради Запорізької обласної організації «Союзу юристів України» Валерій Білєнко, а також генеральний директор Запорізької обласної державної телерадіокомпанії Володимир Кузенко та президент Всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Притула.
Під час заходу декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць оголосила про створення на факультеті піклувальної ради. Перші посвідчення членів піклувальної ради юридичного факультету ЗНУ та пам’ятні знаки отримали ректор ЗНУ Микола Фролов та почесні гості свята.
Цього року 32 випускника юридичного факультету отримали дипломи з відзнакою. Також їм були вручені золоті медалі та пам’ятні корпоративні знаки юридичного факультету. Найкращі та найактивніші випускники отримали грамоти у різних номінаціях.
Від імені батьків на святі виступила голова батьківської ради факультету Світлана Скиданова, яка висловила вдячність та вітання професорсько-викладацькому колективу ЗНУ.
Святковий концерт підготували для присутніх артисти музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара та юні вихованці федерації «Спас».

Олена Хлистун

Схожі новини