Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вже готуються до нового навчального року

У ЗНУ вже готуються до нового навчального року

10.07.2013 10:00 Ремонтно-будівельні роботи АГЧ

Великий обсяг ремонтно-будівельних робіт з благоустрою навчальних корпусів нашого вишу проводиться цього літа адміністративно-господарчою частиною ЗНУ. Одним із об’єктів, де зараз тривають широкомасштабні заходи, є ІІ навчальний корпус.

На І поверсі цього корпусу вже зроблений ремонт коридору та кількох приміщень. У коридорах був замінений старий паркет на новий лінолеум, зроблена натяжна стеля тощо. В кабінетах №103-105, які раніше належали Науковій бібліотеці ЗНУ, нещодавно були завершені ремонтні роботи, і тепер вони переобладнані під комп’ютерні класи. Зараз тут працюють представники приймальної комісії.
Також були відремонтовані кімнати, де відтепер будуть розміщуватися два нові лінгафонні кабінети. Зараз вони укомплектовуються новою апаратурою. Відремонтована та переобладнана ауд. №101, де тепер знаходитиметься кафедра іноземних мов професійного спрямування.
Ремонтні роботи також були проведені у службових приміщеннях І поверху.
Ще тривають ремонтні роботи у приміщенні буфету. Їх планують завершити до початку нового навчального року.
Треба також нагадати, що нещодавно були проведені роботи з модернізації фасаду ІІ корпусу. Відбулася заміна великої кількості старих вікон на металопластикові, але роботи ще тривають.

Олена Хлистун

Схожі новини