Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ підбили підсумки другого етапу творчого конкурсу для абітурієнтів

25.07.2013 09:41 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

22 липня на факультеті журналістики відбулася друга сесія творчого конкурсу для вступу на денну форму навчання за ОКР «бакалавр». Вона проходила для абітурієнтів, які подали документи до ЗНУ у період із 11-20 липня.

У другій сесії творчого конкурсу за напрямом підготовки «Журналістика» взяли участь 48 абітурієнтів.
Кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана факультету журналістики з виховної та профорієнтаційної роботи Наталія Тяпкіна зазначила, що «рівень перевірених робіт дещо слабший від попереднього. Пояснити це можна лише тим, що випускники, які понад усе прагнуть стати журналістами, завітали на творчий конкурс ще 11 липня».
Однак, мінімальну кількість балів для вступу на факультет набрали усі вступники, крім одного абітурієнта, який чи то через хвилювання, чи нерозуміння виконав лише одне завдання.
23 і 24 липня відбулися засідання апеляційних комісій. Звернень від абітурієнтів із приводу перевірки екзаменаційних робіт не надійшло.
Наступний творчий конкурс за напрямом підготовки «Журналістика» відбудеться 29 липня для абітурієнтів-осіб із обмеженими фізичними можливостями, військовослужбовців, звільнених у 2013 році, та випускників, які здобули освіту до 2007 року.

Олена Ярошенко