Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректора Миколу Фролова відзначили подякою за участь ЗНУ у благодійному телемарафоні «Пам'ять»

Ректора Миколу Фролова відзначили подякою за участь ЗНУ у благодійному телемарафоні «Пам'ять»

29.07.2013 10:45 Ректор нагороди

Сьогодні, під час робочої наради, голова райадміністрації по Жовтневому району Олександр Манохін вручив подяку ректору ЗНУ Миколі Фролову «за активну участь в обласному телемарафоні «Пам'ять», присвяченому 68 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, значну роботу по соціальному захисту старшого покоління та патріотичне виховання молоді».

Обласний благодійний телемарафон «Пам'ять» був проведений за ініціативи губернатора Запорізької області, обласної організації ветеранів та Запорізької обласної ради.
Запорізький національний університет – один із 867 юридичних та фізичних осіб, які цього року взяли участь у благодійному телемарафоні.
Цього року під час благодійної акції було зібрано 1 мільйон 25 тисяч грн., що майже на 200 тисяч більше, ніж у минулому році.
Нагадаємо, що благодійний телемарафон «Пам'ять» вже чотирнадцятий рік поспіль проводиться з метою вшанування подвигу ветеранів на фронтах Великої Вітчизняної війни, працівників тилу та солдатських вдів.

Схожі новини