Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося засідання приймальної комісії та були оприлюднені перші рейтингові списки

У ЗНУ відбулося засідання приймальної комісії та були оприлюднені перші рейтингові списки

01.08.2013 12:06

1 серпня у Запорізькому національному університеті під головуванням ректора, професора Миколи Фролова відбулося засідання приймальної комісії.

Під час засідання були розглянуті наступні питання: затвердження прохідного конкурсного балу та конкурсу на місця державного замовлення на 2013 рік за ОКР «бакалавр»; рекомендації до зарахування вступників до ЗНУ за ОКР «бакалавр» на місця державного замовлення денної форми навчання; рекомендації до зарахування вступників до Економіко-правничого і Торгового коледжів ЗНУ за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» на місця державного замовлення на денну форму навчання; рекомендації до зарахування вступників до відокремлених підрозділів ЗНУ – Економіко-гуманітарного факультету у м. Мелітополі, Нікопольського та Кримського факультетів – за кошти фізичних та юридичних осіб на денну форму навчання (за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»).
Сьогодні, 1 серпня, на стендах біля ІІ навчального корпусу ЗНУ були оприлюднені рейтингові списки вступників «першої хвилі». Також рейтингові списки будуть розміщені на сторінці приймальної комісії ЗНУ: http://web.znu.edu.ua/pk.
Нагадаємо, що абітурієнти мають ще 4 дні (до 4 серпня включно) для того, аби подати до вишу оригінали документів.
Наступне засідання приймальної комісії відбудеться 5 серпня.