Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбулося засідання Приймальної комісії ЗНУ

Відбулося засідання Приймальної комісії ЗНУ

08.08.2013 11:41 Засідання приймальної комісії

8 серпня у Запорізькому національному університеті відбулося чергове засідання Приймальної комісії під головуванням ректора, професора Миколи Фролова.

Були розглянуті наступні питання: рекомендації до зарахування вступників Економіко-правничого та Торгового коледжів ЗНУ за ОКР «молодший спеціаліст» на місця державного замовлення на денну форму навчання (третя «хвиля»); обсяг вакантних місць державного замовлення за ОКР «бакалавр» денної форми навчання на 08.08.2013 року після «другої хвилі» подання оригіналів документів; рекомендації до зарахування вступників ЗНУ за ОКР «бакалавр» на місця державного замовлення на денну форму навчання (третя «хвиля»); рекомендації до зарахування вступників ЗНУ за ОКР «спеціаліст» і «магістр» на місця державного замовлення на денну та заочну форми навчання.
Крім того, під час зібрання члени приймальної комісії затвердили наступні рейтингові списки: вступників, рекомендованих до зарахування до Запорізького національного університету на денну форму навчання на місця державного замовлення, що виконали вимоги для зарахування за другою «хвилею»; вступників за ОКР «спеціаліст» і «магістр» денної та заочної форм навчання; вступників Нікопольського, Кримського, Криворізького факультетів ЗНУ, а також Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ у м. Мелітополь за ОКР «спеціаліст» денної та заочної форм навчання.
Вже сьогодні, 8 серпня, на стендах біля ІІ навчального корпусу ЗНУ будуть оприлюднені рейтингові списки вступників «третьої хвилі». Також вони будуть розміщені на сторінці приймальної комісії ЗНУ: http://web.znu.edu.ua/pk.
Наступне засідання Приймальної комісії відбудеться 11 серпня о 9.30 в 50 аудиторії І навчального корпусу.