Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося чергове засідання Приймальної комісії

У ЗНУ відбулося чергове засідання Приймальної комісії

12.08.2013 09:02

Чергове засідання Приймальної комісії Запорізького національного університету під головуванням ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова відбулося 11 серпня.

Під час зібрання його учасники обговорили наступні питання: зарахування вступників за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» до Економіко-правничого і Торгового коледжів ЗНУ на місця державного замовлення та за кошти фізичних і юридичних осіб (на денну форму навчання); зарахування вступників до Запорізького національного університету за ОКР «бакалавр» на місця держзамовлення та за кошти фізичних і юридичних осіб (на денну форму навчання) та зарахування вступників до ЗНУ за ОКР «спеціаліст» і «магістр» на місця державного замовлення (на денну та на заочну форми навчання).
Також на засіданні йшлося про рекомендації до зарахування вступників до Запорізького національного університету за ОКР «спеціаліст» і «магістр» за кошти фізичних та юридичних осіб (на денну та на заочну форми навчання).
Цього ж дня відповідні списки вступників оприлюднили на інформаційних стендах біля ІІ навчального корпусу Запорізького національного університету, а також на сторінці приймальної комісії ЗНУ: http://web.znu.edu.ua/pk
Наступне засідання Приймальної комісії відбудеться 12 серпня об 11.00 в 50 аудиторії І навчального корпусу.