Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету ЗНУ провели збори Запорізького осередку Ліги студентів АПУ

Представники юридичного факультету ЗНУ провели збори Запорізького осередку Ліги студентів АПУ

04.09.2013 09:46 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

3 вересня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулися перші збори Запорізького осередку Ліги студентів АПУ, участь у яких взяли 11 найактивніших членів.

Під час заходу було ухвалено план роботи осередку на вересень з уточненими датами. Зокрема, до плану увійшли наступні заходи: змагання «Що? Де? Коли?» на факультеті, «Клуб спілкування англійською», перший семінар із практики Європейського Суду з прав людини, старт моделі кримінального процесу, тренінг на юридичному факультеті на тему відносин громадянина з правоохоронними органами.
Окрім того, було створено оргкомітет Всеукраїнських змагань з адміністративного права і судочинства імені В. С. Стефанюка, які відбудуться в осередку 11-12 жовтня на базі юридичного факультету ЗНУ. Проведення подібного заходу стане гарною нагодою запросити всіх, хто цікавиться питаннями, пов’язаними із галуззю адміністративного судочинства, взяти участь у змаганнях, які Запорізький осередок Ліги студентів АПУ проводить з року в рік.
На зборах обговорювалися також перспективні напрямки розвитку Центру корпоративних програм і Центру правничої кар’єри. Було висунуто ідею проведення регулярних дебатних клубів в осередку за участю відомих юристів.
Учасники зборів висловили готовність брати активну участь в організації та проведенні всіх заходів, особливо – у Всеукраїнських змаганнях імені В.С. Стефанюка, що сприятиме зміцненню іміджу Запорізького осередку серед інших.

Дмитро Калниш,
прес-секретар осередку

Схожі новини