Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відзначили Міжнародний день солідарності журналістів

У ЗНУ відзначили Міжнародний день солідарності журналістів

10.09.2013 09:57 Все Факультети Журналістики факультет журналістики свято

9 вересня на факультеті журналістики Запорізького національного університету відзначили Міжнародний день солідарності журналістів. Захід зібрав не лише студентів-першокурсників, а й викладачів факультету і почесних гостей.

Ведучі заходу наголосили, що в цей день усі журналісти повинні відчувати піднесеність і вкладати один спільний сенс у слово «солідарність». Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх тих, хто мужньо та незламно захищав честь та гідність журналістського слова і заплатив за нього найвищу ціну, віддавши своє життя.
Старший викладач кафедри журналістики, член Національної спілки журналістів України Юрій Ботнер підкреслив, що правдивість та принциповість у відстоюванні своїх професійних чеснот – це запорука журналіста-професіонала.
Нагадаємо, що Міжнародний день солідарності журналістів був заснований у 1958 році в Бухаресті, на IV конгресі міжнародної організації журналістів. Цю дату обрали не випадково: 8 вересня 1943 у Німеччині був страчений чехословацький журналіст, письменник-антифашист Юліус Фучик.

Дарина Волкова

Схожі новини