Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету ЗНУ Роман Агаєв виборов «бронзу» на Чемпіонаті світу з армрестлінгу

Студент юридичного факультету ЗНУ Роман Агаєв виборов «бронзу» на Чемпіонаті світу з армрестлінгу

10.09.2013 15:35 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет спорт перемога

1-8 вересня в м. Гдиня (Польща) проходив Чемпіонат світу з армспорту серед юнаків, юніорів, параолімпійців, ветеранів і дорослих спортсменів. На змагання завітали близько 1200 найкращих армрестлерів із 50 країн світу. Серед них - і студент 4 курсу юридичного факультету Запорізького національного університету Роман Агаєв.

Роман займається армспортом уже 4 роки, за цей час він встиг завоювати 1 бронзову та 2 срібні медалі на Чемпіонаті Європи. Цього року він вперше взяв участь у Чемпіонаті світу.
Студент ЗНУ змагався у категорії 55 кг серед юніорів до 21 року. Після запеклої боротьби він зумів вибороти 2 бронзові медалі (на ліву та на праву руку).
«Результатом дуже задоволений, адже рівень змагань на Чемпіонаті - найвищий, слабких суперників не було!» - коментує власний успіх Роман.
Досягнення Романа Агаєва – приклад для тих, хто намагається поєднати хобі та успішне навчання в університеті, адже чотирьохгодинні тренування в СК «Мотор Січ» три рази на тиждень не заважають йому вчитися на «відмінно».
Бажаємо Романові наснаги та нових перемог!

Координаційна рада юридичного факультету

Схожі новини