Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відомі правники зустрілися зі студентами юридичного факультету ЗНУ

Відомі правники зустрілися зі студентами юридичного факультету ЗНУ

11.09.2013 10:38 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет зустріч

9 жовтня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулася зустріч студентського активу ЗНУ, зокрема членів Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України, із двома поважними гостями. Задля зустрічі із нашими студентами до Запоріжжя завітали доктор юридичних наук, доцент, президент видавничої організації «Юрінком Інтер» Віктор Ковальський, та доктор юридичних наук, професор, директор Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України Олена Орлюк.

Захід розпочався із привітального слова декана юридичного факультету, доктора юридичних наук, професора Тетяни Коломоєць.
Головною темою зустрічі стало обговорення подальшої співпраці факультету й осередку з видавництвом «Юрінком Інтер». Зокрема, йшлося про публікування наукових робіт та висвітлення визначних подій у юридичному середовищі України в газеті «Юридичний вісник України». Крім того, під час заходу його учасники обговорили проблеми захисту інтелектуальної власності в Україні, а саме про знаходження розумного балансу між викладенням в мережу Інтернет книг та відмовою від опублікування з відкритим доступом.
Виступи гостей викликали багато запитань у запорізьких студентів. Майбутніх правників цікавили перспективи висвітлення Всеукраїнських змагань з адміністративного права і судочинства на сторінках «Юридичного вісника України». Гості нашого університету схвально відгукнулися на пропозиції щодо поглиблення співпраці між видавництвом і студентами.
Учасники зустрічі запевнили, що виступи поважних гостей викликали у них захоплення, і висловили побажали, щоб такі заходи відбувалися якомога частіше.

Юридичний факультет

Схожі новини