Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшла книжкова виставка «Вступ до спеціальності»

У ЗНУ пройшла книжкова виставка «Вступ до спеціальності»

12.09.2013 10:47 Наукова бібліотека ЗНУ виставка

До нового навчального року співробітники Науковій бібліотеці Запорізького національного університету підготували книжково-інформаційну виставку науково-методичної літератури «Вступ до спеціальності» за усіма напрямами підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

На виставці представлені підручники та публікації, необхідні для вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності». Для кожного з 13 факультетів ЗНУ було оформлено окремий розділ із виданнями, що розкривають особливості спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців, мотиваційні та соціокомунікаційні аспекти, духовно-етичні цінності, статус у суспільстві, що впливає на формування іміджу даної професії, емоційне та раціональне в обраній професії, трансформація професій на початку ХХІ століття, професійні вимоги тощо. Публікації висвітлюють багато важливих моментів, необхідних для майбутнього оволодіння обраною професією.
Варто зазначити, що Наукова бібліотека ЗНУ пропонує студентам та викладачам не тільки друковані джерела, а також інформаційний пакет, до якого увійшли бази даних її електронного каталогу, бібліографічні списки літератури, перелік електронних ресурсів за напрямами підготовки.
Крім того, у ЗНУ підготували бібліографічні списки, які містять інформацію про ресурси наукової бібліотеки за спеціальностями.
Також співробітники Наукової бібліотеки на початку навчального року проводять для студентів усіх факультетів ЗНУ лекції щодо того, як правильно користуватися бібліотечними ресурсами та як швидко та якісно знаходити усю необхідну інформацію.
11 вересня на книжкову виставку завітали студенти-першокурсники факультету журналістики. Вони ознайомилися з бібліографічним списком «Журналістика. Вступ до спеціальності», який подає 198 книг, публікацій у періодичних виданнях та наукових збірниках. Також заступник директора НБ з наукової роботи Ніна Чала провела для студентів лекцію на тему «Основи бібліотечної грамотності». Вона розповіла про правила користування як Науковою бібліотекою ЗНУ, так і будь-якою бібліотекою світу.
На думку фахівців Наукової бібліотеки ЗНУ, підготовлені ними інформаційні ресурси допоможуть студентам сформувати навички, необхідні для оволодіння професійними знаннями.

Схожі новини