Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ до Дня фізкультури та спорту провели масову зарядку для студентів

У ЗНУ до Дня фізкультури та спорту провели масову зарядку для студентів

13.09.2013 09:58 Центр виховної та культурно-масової роботи Кафедра фізичного виховання

У Запорізькому національному університеті вже стала традиційною щорічна масова зарядка з нагоди Дня фізичної культури та спорту України, в якій можуть взяти участь охочі з усіх факультетів ЗНУ. Організатори заходу - представники загальноуніверситетської кафедри фізичної культури і Центру культурно-масової роботи ЗНУ - цього року вже втретє запросили всіх охочих розпочати робочий день із ритмічних рухів під музику.

Цього разу на площі перед спортивним корпусом ЗНУ зібралося близько сотні студентів з різних факультетів. На початку заходу художній керівник Центру культурно-масової роботи ЗНУ Андрій Бондаренко привітав усіх його учасників та представив їм викладача загальноуніверситетської кафедри фізичної культури, фітнес-інструктора і фінес-презентера Єлизавету Шептій, яка вже утретє проводить таку зарядку. Студенти із задоволенням виконали запропоновані їм вправи, а потім поділилися враженнями із представниками місцевих ЗМІ, яких зацікавив цей захід. Як запевнили учасники зарядки, участь у заході наповнила їх бадьорістю, забезпечивши гарним настроєм на весь день.
Нагадаємо, що сьогодні, 13 вересня, у Запорізькому національному університеті також відбудеться тематична музична перерва, яку співробітники Центр культурно-масової роботи також присвятили Дню фізкультури та спорту.

Таміла Тарасенко

Схожі новини