Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті cоціальної педагогіки та психології провели музичну перерву до Дня фізичного здоров'я

На факультеті cоціальної педагогіки та психології провели музичну перерву до Дня фізичного здоров'я

16.09.2013 09:57 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології спорт свято

13 вересня на факультеті соціальної педагогіки та психології відбулася музична перерва, присвячена Дню фізичного здоров’я.

Ведучими заходу стали студентки факультету Аліна Мельникова і Марія Ратнікова. Вони нагадали глядачам та учасникам заходу, що фізичне виховання - одна з важливих умов формування особистості здорової людини.
Культурно-масовий сектор факультету зібрав найвеселіших та найактивніших його студентів та організував фізкульт-хвилинку під веселу музику. Танцювальну зарядку для усіх присутніх провели студенти факультету Богдан Рубан та Анастасія Клімова. Завдяки такій святковій зарядці, всі охочі підтримувати здоровий спосіб життя та висловлювати свою активну позицію зарядилися бадьорістю та забезпечили собі гарний настрій на весь день.

Оксана Пятник

Схожі новини