Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени ЗНУ відзначені новими нагородами

Спортсмени ЗНУ відзначені новими нагородами

16.09.2013 13:01 ЗНУ спорт свято

14 вересня у Запоріжжі на каскаді фонтанів «Райдуга» відбулося урочисте святкування Дня фізичного здоров’я «Олімпійський урок». У рамках міського спортивного свята також відбулося нагородження чемпіонів світу, Європи, кращих працівників фізичної культури та спорту. Серед нагороджених були і спортсмени та тренери Запорізького національного університету.

На захід завітали представники керівництва міста й області голова Запорізької обласної ради Віктор Межейко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Каптюх, начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти, науки молоді та спорту ЗОДА Наталія Власова та голова Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України Володимир Лобанов. Вони привітали присутніх із Днем фізичної культури і спорту України й урочисто вручили нагороди кращим запорізьким спортсменам.
Подяки і нагороди від Запорізької обласної державної адміністрації отримали представники Запорізького національного університету - тренер з академічного веслування СДЮШОР «Україна», завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту ЗНУ Андрій Сватьєв, веслувальник Олександр Надтока, плавець Сергій Фролов та легкоатлетка Олеся Повх.
До програми свята увійшло багато спортивних заходів: турніри з гандболу (дівчата і юнаки), міні-футболу (юнаки), настільного тенісу, стрітболу, шахів та шашок, змагання веслувальників на тренажерах, школярів початкових класів «Веселі старти», легкоатлетичні естафета та крос, велогонка і т. д. Глядачі із захопленням спостерігали за змаганнями, підбадьорюючи спортсменів.
День фізкультури і спорту у Запоріжжі завершився танцювальним флешмобом, серед учасників якого були і студенти нашого університету.

Ксенія Назаренко

Схожі новини