Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Економіко-правничому коледжі ЗНУ підбили підсумки Всеукраїнського олімпійського тижня

У Економіко-правничому коледжі ЗНУ підбили підсумки Всеукраїнського олімпійського тижня

17.09.2013 15:37 Економіко-правничий коледж спорт змагання

14 вересня студенти та викладачі Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету відзначили День фізичної культури та спорту. Протягом тижня (9-14 вересня) в ЕПК проводили різноманітні заходи, метою яких було залучення студентства до здорового способу життя та активної участі у спортивних змаганнях. Проведення легкоатлетичної спартакіади на стадіоні «Локомотив» стало підсумком Олімпійського тижня в коледжі.

Організаторами змагань з легкої атлетики виступили викладачі фізичного виховання, а допомагали їм студенти ІІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання».
Директор коледжу Олена Грибанова привітала учасників змагань та нагадала, що найкращі спортсмени навчаються в нашому коледжі, а свідченням цього є перемоги студентів ЕПК на змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.
Студенти І і ІІ курсів виборювали право бути кращими в бігу на 60 м (юнаки) та 30 м (дівчата), у стрибках у довжину з місця та естафеті 4x100 м. Вболівальники активно підтримували учасників спартакіади та зустрічали переможців бурхливими оплесками. Найкращі результати продемонстрували першокурсники спеціальності «Фізичне виховання», але й інші спортсмени теж виступили гідно.
Товариський матч із міні-футболу між збірними І та ІІ курсів став яскравим завершенням святкування Дня фізичної культури та спорту в Економіко-правничому коледжі. Переможців змагань нагородили Почесними грамотами.

Анастасія Попова
cтудентка ІІІ курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування»

Схожі новини