Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний університет - учасник виставки «Енергія - 2013» та III Міжнародного енергетичного форуму

Запорізький національний університет - учасник виставки «Енергія - 2013» та III Міжнародного енергетичного форуму

18.09.2013 14:05 енергоефективність енергозбереження виставка

Із 11 по 14 вересня у Запоріжжі, у виставковому центрі «Козак-Палац» відбулася X спеціалізована виставка енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки «Енергія-2013» та III Міжнародний енергетичний форум.

Організаторами заходу стали Торгово-промислова палата України та Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Запорізької обласної державної адміністрації та Європейсько-українського енергетичного агентства.
На Х спеціалізованій виставці «Енергія-2013» були представлені енергозберігаючі технології, контрольно-вимірювальні прилади та автоматика, альтернативна енергетика, електротехнічне обладнання, теплова енергетика (котли, опалювальні системи) тощо.
Запорізький національний університет удруге бере участь у даній виставці. Фахівці адміністративно-господарчої частини та Лабораторії енергоефективності й енергозбереження презентували наочний стенд проекту з диспетчеризації та автоматизації інженерних систем адміністративних будівель, який уже діє в ЗНУ. Експозиція ЗНУ викликала велику зацікавленість у гостей та учасників виставки, що є результатом плідної роботи наших провідних фахівців у напрямку енергозаощадження та втілення провідних енергоефективних технологій.
Серед ключових тем, що обговорювалися під час Енергетичного форуму, – енергозберігаючі технології у промисловості та комунальній сфері, відновлювальні джерела енергії з практичної точки зору – досвід європейських технологій з вітряних електростанцій в Україні; фінансування енергетичних проектів; особливості реалізації проектів по «зеленому» тарифу в Україні; досвід будівництва найкрупнішої вітроелектростанції в Україні; збір та утилізація біогазу на полігонах твердих побутових відходів.
Активну участь у форумі взяли проректор із науково-педагогічної роботи ЗНУ Володимир Волков, який виступив із доповіддю «Енергозбереження та енергоефективність як складові фасіліті-менеджменту нерухомості» і проректор з адміністративно-господарчої частини нашого вишу Сергій Кушнір, який презентував досвід енергомодернізації у Запорізькому національному університеті.
Ми вдячні всім, хто долучився до підготовки і участі у виставці та форумі. Диплом учасника виставки «Енергія-2013» - це чергове підтвердження прагнення Запорізького національного університету примножувати нові «енергоефективні» цілі та здобутки та досягати їх.

Схожі новини